Jak odstranit cucflek za 5 minut? Tvůj přítel se nic nedozví.

SDÍLEJ NA SOCIÁLNÍCH SÍŤÍCH
cuc

Je vcelku běžné nechat se unést vášní a skončit s cucflekem, což je skvrna od líbání, která vypadá jako jizva. Cucflek je určitým druhem hematomu, kterým se někdy říká jizvy a které způsobují namodralé skvrny od poškozených cév, neboli krvavé modřiny pod kůží. Přestože není snadné se cucfleku zbavit, nebo ho vyléčit, existují ověřené metody léčby modřin a způsoby, jak cuclflek zakrýt tak, aby o vašich vášnivých aktivitách nikdo nevěděl.

Jak odstranit cucflek?

Cucflek se dá rychleji odstranit nebo alespoň zamaskovat několika osvědčenými způsoby. Dívky a ženy mohou samozřejmě použít kosmetiku, kterou běžně zakrývají nedostatky ve tváři.

Ledový obklad

Pokud vám partner způsobí cucflek, je vhodné na něj přiložit ledový obklad. Ten nechte působit minimálně po dobu čtvrt hodiny.

Proces opakujte alespoň dvakrát či třikrát za den. Díky ledovému obkladu dojde ke stáhnutí krevních cév a modřina nebude tak výrazná, nedojde k jejímu šíření.

Teplo

Je zajímavé, že kromě studeného obkladu působí na zmenšení cucfleku také teplo. Využijte k tomu nějaký tepelný zdroj, který k postižené oblasti těla přiložíte na dobu přibližně pěti minut.

Proces pak opakujte několikrát denně. Krev bude rychleji proudit a dojde k rychlejšímu odplavení krevní sraženiny.

Masáž

Na rychlejší zmiznutí cucfleku pozitivně působí také jemné masírování postižené oblasti. Dbejte přitom na to, aby byla skutečně nenásilná a trvala jen několik minut.

Proces pravidelně opakujte do doby, než se modřina začne ztrácet.

Použití bylinek

Jako na mnoho dalších zranění působí i na cucflek blahodárně některé bylinky. Obklady z nich jednoduše přiložte k cucfleku. Dojde k urychlení vstřebávání krevní sraženiny a za pár dní po cucfleku nebude ani vidu.

loading...